Українські військові 28 листопада вдарили по будівлі з росіянами у захопленому селі в Херсонській області під час ворожої наради, знащивши високопосадовців армії РФ.
Про це інформує рух “Спротив”.
“Учора завдяки інформації яке надало підпілля та небайдужі місцеві жителі, було завдано удару по будівлі, де проходила нарада окупантів у тимчасово окупованому селі Ювілейне Херсонської області”, – йдеться в повідомленні.
Як зазначають партизани, в результаті успішних дій наших захисників відомо про п’ятьох ліквідованих російських армійських високопосадовців.
Нагадаємо, українські війська влучно вдарили по скупченню російських військових, які зібралися в районі тимчасово окупованого села Кумачове Донецької області на концерт з нагоди дня ракетних військ 19 листопада.
За даними командира підрозділу аеророзвідників “Птахи Мадяра” 59-ї бригади Збройних сил України Роберта Бровді, в результаті удару були ліквідовані 25 російських військових і ще понад 100 отримали поранення.

Схожі новини
Скандал у спорті: чому народний депутат вимагає звільнити міністра Бідного
Росіяни масовано атакували Запоріжжя та область: є загиблі та поранені, серед них дитина
ЗСУ за добу знищили 1190 окупантів та 51 артсистему ворога