Джерело: Facebook-сторінка автора
Щодо того, чи говорити про проблеми під час війни, чи ні.
Перед повномасштабним вторгненням ми місяцями кричали в порожнечу, намагаючись достукатися до влади і попередити суспільство про небезпеку.
…Нас звинувачували в сіянні паніки і підігруванні ворогу.
Коли вторгнення сталося, ми не сказали ані слова, на зразок “а ми ж казали”. Одразу припинили будь-яку публічну критику влади і стали з нею одним фронтом перед зовнішнім ворогом.
…Вона ж, замість об’єднання, із перших днів заходилася усувати колишніх опонентів з медійного поля.
Опозиційні канали не взяли в марафон, але вони все одно не критикували владу. Потім їх вимкнули з цифрового мовлення…
Та попри все, у 2022-му і 2023-му ми все ще намагалися взаємодіяти в колегами парламентарями і урядовцями непублічно, розраховуючи, що почують і отямляться.
Розкол у Римі: як внутрішні суперечності підривають шанси на перемогу
На сьогодні негласного внутрішнього табу на критику Києва далі дотримуються наші західні партнери.
Але Зеленський і його менеджери, виховані вулицею 90-х, сприймають таку поведінку як слабкість.
Тож у 2025-му ми опинилися в точці, коли верхівку занесло настільки, що вона плюнула в лице партнерам просто напередодні конференції з відбудови, не призначивши керівника БЕБ прямо всупереч закону…
І наче цього замало, участь у цій конференції взяв звинувачений у топ-корупції Чернишов.
Це зневага не лише до партнерів. Це насамперед неповага до наших захисників, бо негідники з Банкової прикриваються чужою кров’ю. Вони чудово розуміють, що коли українці й українки гинуть на фронті, боронячи державу, що хоче бути вільною і стати членом європейської спільноти, їм нічого боятися… Ніхто їх рухати не буде.
І демонстративно цим користуються. Ось у чому біда. І поки всі продовжуватимуть не називати речі своїми іменами, їхній апетит лише зростатиме.
Це, а не критика чи інша думка, загрожує державі зсередини. Ми хочемо вижити як вільна країна і можемо вижити лише як вільна країна.
Невже це якась вища математика???
Малюнок – робота неймовірного Юрій Григорович Журавель.
Римські канікули влади: чому Україна втрачає підтримку Заходу
Нагадаємо, в італійській столиці Римі 10 липня розпочалася 4-та Конференція з питань відновлення України. Під час виступу президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн анонсувала запуск Європейського фонду відновлення України. Окрім того, Україна отримала 1 мільярд євро від Європейського Союзу коштом прибутків від заморожених російських активів. Також ЄС оголосив про підписання угод для України на 2,3 мільярда євро у вигляді кредитних гарантій та грантів.
Водночас напередодні британське видання The Economist опублікувало матеріал, де йдеться про те, що очільник Офісу президента Андрій Єрмак стоїть за потенційними кадровими змінами в уряді, які можуть статися вже найближчим часом. Зазначається, що Єрмак робить спроби усунути певних чиновників, натомість просунувши “потрібних” собі людей. Так, за словами трьох співрозмовників, які говорили на умовах анонімності, керівник ОП впливав на хід справи Чернишова. Зокрема саме він дозволив просунути її, тоді як інші – заморожував.
При цьому публікації у ЗМІ матеріалів щодо ролі голови Офісу президента Андрія Єрмака у процесах згортання демократії свідчать про те, що у західних союзників уже увірвавсь терпець, тому Банковій варто зробити свої висновки, щоб наша країна не втратила військову допомогу, – вважає громадський діяч Карл Волох.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.
• Матеріали, що публікуються в розділі “ДУМКИ”, відображають думку автора публікації, який несе повну відповідальність за вірогідність інформації.
• Редакція prm.ua може не поділяти думки, викладені в авторському матеріалі.
• Власник вебсторінки в розділі “ДУМКИ” є автор публікації.
The post Зневага від Банкової: чи варто говорити про проблеми під час війни appeared first on Прямий.
Схожі новини
Який % свого бюджету витрачають на їжу поляки
“Пакунок школяра”: що саме можна купити за ці кошти
Трамп оголосив про нові мита для 25 країн