fbpx

Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

Зіткнення в Дагестані: вбиті понад 15 силовиків та кілька цивільних, серед них священник

23 червня у Росії, в столиці Дагестану Махачкалі та місті Дербент група озброєних чоловіків напала на поліцейських, церкву і синагогу. Відомо про понад 15 убитих поліцейських, а також кількох цивільних, серед яких священник.
Про це повідомив глава Дагестану Сергій Меліков.
Чиновник у відеозверненні сказав про “понад 15 поліцейських”, які загинули внаслідок зіткнень, а також про “кількох” загиблих цивільних, не назвавши їх число.
Раніше повідомлялося, що в Дербенті невідомі обстріляли православну церкву Покрови Пресвятої Богородиці та синагогу та під час нападу на церкву в Дербенті вбили священика. Глава Дагестану підтвердив інформацію про його вбивство.
За словами Мелікова, станом на ранок активна фаза “оперативно-бойових заходів” заваршена, загалом в межах “контртерористичних дій” були вбиті шість бойовиків.
Нагадаємо, у російському Дагестані у місті Дербент ввечері 23 червня невідомі обстріляли православну церкву і синагогу, а у Махачкалі обстріляли пост ДПС. У містах оголошували план-перехоплення.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.
The post Зіткнення в Дагестані: вбиті понад 15 силовиків та кілька цивільних, серед них священник appeared first on Прямий.

Поділитися цією публікацією