fbpx

Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

Журналіст Віталій Портников знайшов пристрій для прослуховування у своїй квартирі

Журналіст Віталій Портников знайшов пристрій для прослуховування у своїй квартирі в Львові. Він припускає, що це може бути пов’язано з його журналістською діяльністю.
Про це повідомив народний депутат України від “Європейської Солідарності” Микола Княжицький”
“У Львові вдома журналіст Віталій Портников, який веде програми на “Еспресо” і “Радіо Свобода”, знайшов підслуховуючий пристрій. Це диктофон з можливістю довго вести запис. Викликали поліцію. Приїхали швидко. Викликали СБУ. Не їдуть. Як депутат Верховної Ради прошу СБУ негайно приїхати і порушити справу. Ми ж не знаємо, хто і з якою метою встановив цей пристрій: наші служби, зарубіжні чи криміналітет”, – йдеться у повідомленні.
У коментарі Tvoemisto.tv Віталій Портников пояснив, що знайшов пристрій для прослуховування під час прибирання в квартирі. Її він орендує з лютого цього року у Львові. Припускає, що це може бути пов’язано з його журналістською діяльністю.
“Зараз тут працюють представники відповідних служб. Це класичний підслуховуючий пристрій, який був кинутий за диваном. Знайшов я його випадково. Хотів би знати, із чим це пов’язано, але це питання еспертизи, коли він сюди потрапив – до того, як я почав орендувати цю квартиру, чи під час. Можу припускати, що це пов’язано з журналістською діяльність, але не хотів би”, – каже він.

Зазначимо, журналіст Віталій Портников вважає, що у разі подальшого посилення авторитаризму Україну не візьмуть ні в Альянс, ні в Євросоюз. Зокрема, це стосується корупції, відключення низки телеканалів та придушення свободи слова. “Навіть побоювання, що Україна може стати авторитарною державою за чинного президента чи наступного, означають, що будь-який політик з авторитарними тенденціями зруйнує європейські та євроатлантичні перспективи”, – зауважив Портников.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.
The post Журналіст Віталій Портников знайшов пристрій для прослуховування у своїй квартирі appeared first on Прямий.

Поділитися цією публікацією