Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

Землю накрила магнітна буря: як вона вплине на людей

Земля увійшла в період підвищеної геомагнітної активності. 26 червня вчені фіксують слабку магнітну бурю рівня G1. За прогнозами спеціалістів, збурення можуть триматися ще деякий час, однак поступово ситуація має стабілізуватися.
Про це повідомляє Британська геологічна служба.
Фахівці пояснюють, що причиною явища стала активність Сонця: на стан магнітного поля вплинули корональна діра та викид сонячної плазми, які спричинили посилення потоку сонячного вітру.
Наразі швидкість сонячного вітру залишається високою — близько 650 км/с. Саме цей фактор підтримує поточний рівень геомагнітних коливань, хоча найближчим часом очікується їх поступове зменшення.
Попри те, що буря має найнижчий рівень за п’ятибальною шкалою, вона може відчуватися деякими людьми. У періоди сонячної активності частина людей скаржиться на втому, головний біль, проблеми зі сном, емоційну напругу або зміни тиску.
Фахівці радять у такі дні не перевантажувати організм, більше відпочивати, підтримувати нормальний питний режим і приділяти увагу сну. Також можуть допомогти прогулянки на свіжому повітрі та помірні фізичні навантаження.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, X, Telegram та Instagram.
The post Землю накрила магнітна буря: як вона вплине на людей appeared first on Прямий.

Поділитися цією публікацією