fbpx

Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

Зеленський наголосив на необхідності дефіцитної зброї від США

Президент України Володимир Зеленський, виступаючи в програмі Meet the Press на каналі NBC, наголосив на ключових аспектах заповнення пакета допомоги, що був схвалений Конгресом США напередодні, та необхідності цієї допомоги для України.

Він висловив подяку Палаті представників Конгресу, обом партіям, спікеру Майку Джонсону, Президенту Джозефу Байдену та всьому американському народу за їхню підтримку України.

Зеленський підкреслив, що вони активно працювали та вдячний всій команді як в Україні, так і в Сполучених Штатах, за їхні зусилля у забезпеченні позитивного результату. Він зазначив, що ця підтримка буде дуже важливою для України та її Збройних Сил.

Президент сказав, що важливо забезпечити пакет допомоги тим, що найбільше потрібно Україні, зокрема, дефіцитною зброєю для відсічі російським окупантам.

Зеленський підкреслив, що для успіху на фронті потрібна відповідна далекобійна зброя, включаючи артилерію та стратегічну зброю, таку як ATACMS. Він також зауважив, що протиповітряна оборона є надзвичайно важливою.

Президент висловив надію, що Сенат також підтримає позитивне рішення, щоб допомога надійшла до України без затримок.

Поділитися цією публікацією