Президент Володимир Зеленський дорікнув західним партнерам, що, якби вони дали Україні більше потужних систем протиповітряної оборони, то люди б не гинули від масованих ракетних ударів Росії з використанням балістики.
Джерело: Зеленський на пресконференції в Ризі
Пряма мова: “А як жити спокійно і спати, якщо ти розумієш, що у тебе є десятки таких систем (Patriot), а Україні якби дали сьогодні 7 систем, то люди в Харкові, в Херсоні, в Одесі не гинули б? Можна з цим нормально жити?”
Деталі: Зеленський каже, що він такого ставлення Заходу не розуміє.
Також президент звернув увагу на затримки з поставками західного озброєння. За його словами, багато українців гине, поки українські війська чекають на цю допомогу.
Одночасно з критикою Зеленський подякував західним партнерам за підтримку.

Схожі новини
Скандал у спорті: чому народний депутат вимагає звільнити міністра Бідного
Росіяни масовано атакували Запоріжжя та область: є загиблі та поранені, серед них дитина
ЗСУ за добу знищили 1190 окупантів та 51 артсистему ворога