fbpx

Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

Збірна Японії – перлина ЧС в Катарі

Японці в першому матчі перемогли Німеччину з рахунком 2:1. Далі поступилися пораненій Коста-Риці, яка провела найгірший матч на мундіалі, програвши Іспанії 0:7. Щоб вийти з групи, японці мали не поступитися Іспанії. І вони не лише перевершили цей результат, а ще й перемогли. Перемогли Іспанію, яка у грі володіла м’ячем понад 80% часу.
Як і в матчі з Німеччиною, “сині самураї” пропустили першими. На цей поєдинок тренер іспанців Луїс Енріке з перших хвилин випустив форварда Альвару Морату, який на 10-ій хвилині знайшов ключ до оборони суперників.
У першому таймі Японія більше не помилялася і на другу половину Моріяса випускає Доана і Мітому. Заміни вкотре спрацювали. За дві хвилини — Ріцу Доан неймовірним прострілом з-за меж штрафного зрівняв рахунок у матчі. А ще за кілька миттєвостей Мітома ледь витягнув м’яч, який майже викотився за лінію, проте встиг віддати пас, і Ао Танака вивів Японію вперед.

Португалія — Уругвай: пристрасть перевірена часом

Вся футбольна спільнота дискутує, чи вийшов м’яч за лінію, чи треба було його зараховувати, проте арбітр подивився VAR і вирішив, що м’яч знаходився в грі, бо його проекція ще залишалась на лінії.
В паралельному матчі Німеччина першою забила у стартовій 45-хвилинці. Але вже в другому таймі підопічні Гансі Фліка пропустили два від Коста-Рики. М’яч просто не йшов у ворота латиноамериканців, стійки й Кейлор Навас рятував команду. Звичайно, Німеччина зрівняла, а потім і виграла матч з рахунком 4:2. Проте цього було замало, адже за різницею забитих-пропущених попереду Іспанія, яка наколотила сім голів Коста-Риці.
Іспанія з другого місця виходить на Марокко. Африканці напередодні переграли канадійців, а до цього не помітили зіркову Бельгію. Японія зіграє з Хорватією. Обидва матчі — суперцікаві.
А Німеччина, тим часом вперше у своїй історії не виходить з групи на двох мундіалях поспіль. На відміну від бельгійців, німці грали свої матчі першим номером, але фортуна була на боці їхніх опонентів. Так буває. Часто кажу цю фразу, але за це ми й любимо футбол.

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.

The post Збірна Японії – перлина ЧС в Катарі appeared first on Прямий.