fbpx

Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

Закон про мобілізацію: трагедія “зелених кнопок”

Джерело: Facebook-сторінка автора
Те, що відбулося сьогодні в Раді, я називаю трагедією зелених кнопок.
Зелені кнопки проголосували за те, що їм спустили зверху в останній момент, проігнорувавши місяць толкових напрацювань своїх колег в комітеті.

Новий закон про “мобілізацію”: повний перелік тих, хто матиме відстрочку

За зеленими кнопками просто сховалися ті, хто не хоче брати на себе відповідальність за непопулярні рішення.
Ми пропонували демобілізацію через 36 місяців служби, з яких 24 місяців роботи по бойовим розпорядженням. За підрахунками, в березні 2025 року демобілізації підлягали б 100 тисяч військових, і реально висловити бажання могли б не більше 70%. Це приблизні підрахунки.
За цей час – 10 місяців – командування цілком може підготувати резерви. Для заміни. І працювати на бойових зʼявляється мотивація. І орієнтир зʼявляється в тих, хто приходить в армію, бо знає наскільки.
Але нас не почули. І в нас лише 27 голосів…
Є монобільшість, яку обрав український народ. Є ОПЗЖ і її відростки, які “позеленіли” та “ісполняют “чєго ізволітє”… Саме вони, до речі, ці опезежешні “голубі міра” найбільш радикально виступали за масову мобілізацію українців без демобілізації.
І напевно тому, сьогодні в залі була святкова атмосфера, з аплодисментами, посмішками і криками “ура”… Бо зелені кнопки виконали наказ зверху…

Фракція Порошенка зареєструвала законопроєкт про визначення строків демобілізації

Просто памʼятайте про це наступного разу, коли голосуватимете на виборах за ноунеймів, які не мають позиції і яєць, щоб її, цю позицію, відстоювати.
Нагадаємо, 11 квітня Верховна Рада України ухвалила в другому читанні законопроєкт про мобілізацію №10449. 9 квітня Комітет Верховної Радим України з питань нацбезпеки, оборони й розвідки завершив розгляд законопроєкту про мобілізацію та ухвалив рішення рекомендувати прийняти його в цілому.
Зазначимо, що законопроєкт про мобілізацію планують винести на розгляд Верховної Ради України 10-11 квітня. Зокрема, 21 березня Верховна Рада України скасувала статус обмежено придатних до військової служби, тож чоловіки, які були визнані обмежено придатними, повинні будуть протягом дев’ятьох місяців пройти повторний медичний огляд. Крім того, президент України Володимир Зеленський підписав закон про зменшення мобілізаційного віку з 27 до 25 років.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.
The post Закон про мобілізацію: трагедія “зелених кнопок” appeared first on Прямий.

Поділитися цією публікацією