Фото- pixabay.com
У Закарпатській області протягом минулого дня, 7 листопада щепилися 1 140 осіб від COVID-19. Про це повідомили на сайті вакцинації МОЗ. З початку проведення вакцинації від COVID-19 у області провели 408 040 щеплень.
На сайті повідомили, що першою дозою за минулу добу вакцинували 738 людей, другою дозою – 402. Всього з початку вакцинальної кампанії на Закарпатті щепили 244 830 людей. Повністю щеплені – 163 210 людей.

Схожі новини
Трамп допустив повернення санкцій проти російської нафти
ЄС розпочав поетапну відмову від російського газу: що зміниться
Виробництво Patriot у Європі під питанням: США ще не дали дозвіл