Фото - zaborona
Японія оголосила дипломатичний байкот замовій Олімпіаді 2022 року.
Це означає, що Японія не відправлятиме урядову делегацію на Олімпійські ігри в Пекіні 2022 року. При цьому, спортсменів це не стосується.
Таке рішення пов’язане з проблемами з правами людини в Китаї.
Водночас на Олімпіаду від Японії може поїхати троє неурядових делегатів: голова оргкомітету Олімпіади в Токіо Хасімото Сейко, голова Олімпійського комітету Японії Ямашіта Ясухіро та голова Паралімпійського комітету Японії Морі Кадзуюкі.

Схожі новини
Скандал у спорті: чому народний депутат вимагає звільнити міністра Бідного
Росіяни масовано атакували Запоріжжя та область: є загиблі та поранені, серед них дитина
ЗСУ за добу знищили 1190 окупантів та 51 артсистему ворога