fbpx

Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

Вже шістнадцята: львівський суд заборонив діяльність чергової проросійської партії на території України

Восьмий апеляційний адміністративний суд Львова заборонив діяльність “Робітничої партії України”. Таким чином, під судову заборону вже потрапили 16 проросійських політичних партій.
Про це повідомила пресслужба суду.
Там зазначили, що 12 липня колегія суддів завершила розгляд адміністративної справи № 640/9489/19 про заборону “Робітничої партії України”. Суд задовольнив позовні вимоги Міністерства юстиції України.
Суд заборонив діяльність “Робітничої партії України”. А майно, кошти та решту активів партії, її обласних, міських, районних організацій, первинних осередків та інших структурних утворень передадуть у власність держави.
Тим часом у громадському русі “Чесно” зауважили, що це рішення ще може бути оскаржене у Верховному Суді. Крім того, там розповіли, що розгляд цієї справи відбувся лише з третьої спроби.

У Львові заборонили УПЦ московського патріархату

Так, спершу засідання мало відбутися 23 червня, але його перенесли на 5 липня. Але й тоді розгляд провадження перенесли – тепер уже на 12 липня.
Крім того, зазначається, що з 2015 року керівництво партії намагалося внести зміни до статуту політсили й прибрати марксистсько-ленінські формулювання. Але Мін’юст повернув документи на доопрацювання і, отже, доки не були погоджені виправлення, діяльність партії була заблокована.
Довідка:
За даними руху “Чесно”, “Робітнича партія України” була заснована у квітні 2012 року. У 2015 році проти очільника цього політичного проєкту Олександра Бондарчука порушили кримінальну справу.
Йому висунули підозру в посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України через публікацію в газеті “Робочий клас”, де він був головним редактором. Бондарчук був заарештований і певний час перебував у СІЗО.
Загалом з 2012-го по 2015 рік попри те, що була низка виборів – президентські, парламентські та місцеві – партія жодного разу не брала в них участі. Це, як пояснили в “Чесно”, може свідчити про те, що політсила могла виконувати суто технічну роль.

“Прямий” виграв Верховний суд у Нацради з питань телебачення і радіомовлення

Нагадаємо, у червні 2022 року було заборонено діяльність низки політичних партій на території України: зокрема, “Опозиційна платформа – За життя” , Комуністична партія України, партія “Русь Єдина”, ПСПУ, партія Шарія, Соціалістична партія України, “Опозиційний блок”, “Соціалісти” та “Справедливості та розвитку”.
Тим часом Верховна Рада України припинила повноваження народного депутата Вадима Новинського. Голосування відбулося без виступу самого нардепа та без обговорення.
Зазначимо, сама фракція ОПЗЖ у Верховній Раді офіційно перестала існувати. Про розпуск фракції ОПЗЖ оголосили в парламенті на засіданні.
Пізніше у Верховній Раді створили депутатську групу “Відновлення України“. До її складу увійшли 17 колишніх народних депутатів фракції ОПЗЖ.
Зауважимо, окупанти за перші сім днів знищили всю критичну інфраструктуру Маріуполя, отримавши дані про її місцезнаходження від депутатів міської ради від забороненої партії ОПЗЖ.
Тим часом Державне бюро розслідувань затримало голову фракції ОПЗЖ Маріупольської міської ради за підозрою в сприянні країні-агресору Російській Федерації.
Як повідомляв “Прямий”, народний депутат України Олексій Ковальов, який пішов на співпрацю з загарбниками, отримав посаду “заступника голови з питань сільського господарства” в так званому “уряді”, про створення якого оголосила окупаційна влада на тимчасово захопленій Херсонщині. Пізніше йому повідомили про підозру у державній зраді та пособництві державі-агресору.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.
The post Вже шістнадцята: львівський суд заборонив діяльність чергової проросійської партії на території України appeared first on Прямий.

Поділитися цією публікацією