fbpx

Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

Вилучено велику партію наркотиків – НПУ

Спецоперація щодо вилучення 368 кг героїну: затримано третього учасника наркоугрупування

Ним виявився також громадянин Туреччини, 1948 року народження. Третьому учаснику наркоугрупування буде обрано міру запобіжного заходу.

Двом його спільникам, яких правоохоронці затримали 22 липня, суд вже обрав міру запобіжного заходу – тримання під вартою без права внесення застави. Триває комплекс слідчо-оперативних дій.

Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський зауважив, що до України та Європи не потрапило 1,5 млн. доз героїну.

“Це тисячі врятованих життів від передозувань, від згубної звички, від смерті. Я хочу подякувати особисто співробітникам Департаменту боротьби з наркозлочинністю, які більше року займалися документуванням цього злочину. Окрема подяка слідчим, експертам, представникам Державної митної служби, Офісу Генерального прокурора і звичайно ж нашим колегам – правоохоронцям з Грузії і Вірменії”, – зазначив глава МВС.

“Департаментом боротьби з наркозлочинністю більше року здійснювалися заходи з документування протиправної діяльності злочинного угрупування, члени якого займаються контрабандою особливо небезпечного наркотичного засобу – героїн”, – сказав Сергій Федченко.

Заступник начальника Департаменту боротьби з наркозлочинністю Нацполіції Вячеслав Сафонов повідомив, що всього виявлено та вилучено 368 кг героїну, що за ціною “чорного ринку” складає понад 1 млрд. гривень.

За його словами, вантаж був замаскований у пустотілій цеглі. “Брикети з героїном з Ісламської Республіки Іран потрапляли на територію Вірменії, там маскувалися у пустотілу цеглу та відвантажувалися у автомобіль, який прямував у Грузію. Паромом з Грузії його доставляли в Україну, де наркотичну речовину розфасовували меншими партіями та планували вивозити до європейських країн”, – сказав він.

Поділитися цією публікацією