Реанімаційні ліжка COVID-лікарень в Одеській області заповнені на 100%, дитячі на 55%. Загальна зайнятість ліжок у таких лікарнях становить 46%.
Про це заявила директорка департаменту охорони здоров’я Одеси Наталія Одарій-Захар’єва, повідомляє “Радіо Свобода“.
“Таке незначне покращення стало можливим завдяки суворим обмеженням червоної зони й населенню, яке нас почуло й пішло на вакцинацію. Я б залишилася в червоній зоні щонайменш до кінця року. Ви розумієте чому. Це не локдаун, але певні обмеження. Люди мають зрозуміти, що нікого щеплення не обійде”, – сказала вона.
Постковідний синдром: у МОЗ розповіли про вплив коронавірусу на людську психіку
“Таке незначне покращення стало можливим завдяки суворим обмеженням “червоної” зони й населенню, яке нас почуло й пішло на вакцинацію. Я б залишилася в “червоній” зоні щонайменш до кінця року. Ви розумієте чому. Це не локдаун, але певні обмеження. Люди мають зрозуміти, що нікого щеплення не обійде”, – сказала вона.
“Станом на 29 листопада принаймні одну дозу вакцини отримали 696 217 осіб – 29,5% населення області. Понад 600 тисяч з них вже вакциновані повністю – це більше чверті населення. Всі, хто зараз лікується в реанімаціях, не вакциновані”, – наголосила Одарій-Захар’єва.
Директорка департаменту охорони здоров’я підкреслила, що на Одещині працює 11 кисневих станцій в лікарнях, ще 6 станцій монтується – на це виділили 14 мільйонів гривень з державного бюджету і 3 мільйони з бюджету Одеської області.
Зазначимо, що згідно з даними Міністерства охорони здоров’я за добу підтверджено 303 випадки COVID-19 на території Одещини, третина з них – в Одесі. Також зафіксовано 23 смерті.
На Херсонщині виявили новий штам COVID-19
Нагадаємо, згідно з даними Національної академії наук України пік смертності від COVID-19 вже пройдено. За даними науковців, цей пік був пройдений 8-12 листопада.
Раніше міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко заявив, що Луганська та Львівська області невдовзі вийдуть з “червоної” зони карантину. У МОЗ переконують, що в цих регіонах вже стабілізувалась ситуація з коронавірусом.
Водночас в Україні виявили 11 різних варіантів штаму “Дельта”. Зразки були взяті у хворих на коронавірус у різних регіонах країни.
До того ж Кабінет Міністрів України виділив 67,5 мільйонів гривень для виявлення штаму коронавірусної хвороби “Дельта” регіональним центрам контролю і профілактики захворювань Міністерства охорони здоров’я.
Крім того, в Україні запустили чат-бот, який допоможе дізнатися про кількість вакцин проти COVID-19 в найближчому пункті щеплення.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.
The post Всі не вакциновані: на Одещині COVID-реанімації заповнені на 100% appeared first on Прямий.
Схожі новини
У Естонії пропонують заборонити Московський патріархат
Уламок збитого російського дрона спричинив пожежу на енергооб’єкті у Криворізькому районі: деталі
Ворог не наступав на Куп’янському та Лиманському напрямках, найактивніше атакував на Бахмутському й Новопавлівському – зведення