fbpx

Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

“Ворогів очікують нові сюрпризи”: у ГУР анонсували нові спецоперації у тимчасово окупованому Криму

Очільник Головного управління розвідки України Кирило Буданов повідомив, що у найближчому майбутньому плануються нові спецоперації в тимчасово окупованому Криму та порадив мирному населенню не користуватись “Кримським” мостом.
Про це він написав у Telegram.
“Війна Росії проти України почалась далеко не два роки тому, а десять ― з окупації українського Криму. Однак ні українська держава, ні українці не погодились визнати право агресора на кримську землю. І спротив місцевого українського населення проти окупантів не вщухав ні на мить, незважаючи на репресії”, – сказав він.
За словами Буданова, для успішної оборони та контрнаступу Україна повинна контролювати акваторію Чорного моря та бути присутня на півострові Крим.
“Поставлені завдання виконані: Росія втратила чверть своїх кораблів і змушена була виводити свій флот на узбережжя Кавказу, передислоковувати авіацію, бо аеродроми та військові об’єкти Криму постійно перебувають під нашим вогневим впливом”, – додав він.
У ГУР наголосили, що успіхами надзвичайно завдячують мешканцям українського Криму, які не лише посилили опір окупантам, але й знаходять можливість відстежувати усю оперативну обстановку на півострові і якнайшвидше передавати цю інформацію.
“Ми обіцяли, що у 2023 році українські спецпризначенці будуть у Криму, і ми цю обіцянку виконали. Ворогів очікують нові сюрпризи, і я б не рекомендував цивільному населенню користуватись так званим “кримським” мостом”, – сказав Буданов.
Раніше, 16 лютого, начальник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов заявив, що Росія не застосує ядерну зброю уразі втрати Криму.

Поділитися цією публікацією