Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

Ворог цілеспрямовано б’є по об’єктах Нафтогазу

Під російськими ударами опинилися автозаправні станції у трьох областях та газовидобуток на Полтавщині.<br /><br /><img src=”https://businessua.com/uploads/images/2026/7188_ir_1bc2ad2c.jpg” border=”0″ width=”750″ height=”631″ alt=”7188_ir_1bc2ad2c.jpg (54.73 Kb)” /> Про це повідомив голова правління НАК “Нафтогаз України” Сергій Корецький у Фейсбуці.<br /><br />”Під ударом опинилися одразу кілька АЗК Укрнафти в Запорізькій, Миколаївській та Дніпропетровській областях. Під час однієї з атак шахедом серйозно поранено працівницю. Її госпіталізували у важкому стані. Внаслідок руйнувань роботу АЗК зупинено”, – написав Корецький.<br /><br />Крім того, вночі та сьогодні вранці росіяни дронами били по виробничих активах на Полтавщині. На об’єктах є суттєві пошкодження об’єктів видобутку та зберігання газу. Роботу частини активів зупинено.<br /><br />Корецький зазначив, що завдяки оперативним діям рятувальників ДСНС та фахівців Групи Нафтогаз на одному з об’єктів вдалося швидко ліквідувати пожежу. Ніхто з персоналу та рятувальників не постраждав.

Поділитися цією публікацією