Фото - konkurent.ua
Військовослужбовці Волинського загону спільно з лісівниками державного підприємства «Володимир-Волинське лісове господарство» в рамках реалізації програми Президента України «Зелена країна» висадили саджанці вільхи.
Про це повідомила пресслужба 6-го прикордонного Волинського загону.
Перед початком роботи прикордонники отримали інструкції щодо техніки посадки лісових культур, адже вона має свої тонкощі. Представники лісового господарства забезпечили військових садивним матеріалом та необхідним інвентарем, після чого усі разом взялися створювати нові лісові насадження.
Кілька годин злагодженої роботи, й 7 500 сіянців вільхи приєдналися до першого мільйона дерев, висаджених на Волині в рамках акції «Створюємо ліси разом».

Схожі новини
Скандал у спорті: чому народний депутат вимагає звільнити міністра Бідного
Росіяни масовано атакували Запоріжжя та область: є загиблі та поранені, серед них дитина
ЗСУ за добу знищили 1190 окупантів та 51 артсистему ворога