Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

Водіїв в Україні чекають нові штрафи за швидкість

У Верховній Раді готують підвищення штрафів за перевищення швидкості на дорогах. Відповідний законопроєкт передбачає суттєве посилення відповідальності для водіїв за порушення швидкісного режиму.<br /><br /><img src=”https://businessua.com/uploads/images/2026/8441_4323777_505bc43d.jpg” border=”0″ width=”750″ height=”666″ alt=”8441_4323777_505bc43d.jpg (73.17 Kb)” /><br /><br /> Про це повідомила народна депутатка Ольга Василевська-Смаглюк.<br /><br />Якими будуть штрафи<br /><br />Наразі передбачені такі штрафи:<br /><br />перевищення на понад 20 км/год — 340 грн;<br />на понад 50 км/год — 1700 грн.<br /><br />Законопроєкт, розроблений спільно з МВС та Національною поліцією «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за дії, які призводять до травматизму та смертності на дорогах», пропонує таку градацію штрафів:<br /><br />понад 20 км/год — 680 грн;<br />понад 40 км/год — 2040 грн;<br />понад 60 км/год — 2720 грн;<br />понад 80 км/год — 3400 грн;<br />перевищення п’ять і більше разів за рік — 17 000 грн.

Поділитися цією публікацією