Чинна влада боїться відповісти на концентрацію військ Російської Федерації на східному кордоні, бо президент України Володимир Зеленський мріє поговорити лідером країни агресора Володимиром Путіним віч-на-віч.
Про це в ефірі “Прямого” заявила народна депутатка фракції “Європейська Солідарність” Іванна Климпуш-Цинцадзе.
У НАТО заявили про концентрацію військ РФ на кордоні України та в окупованому Криму
Вона зауважила, що здивована поведінкою офіційного Києва, який визнає наявність військ РФ на спільному кордоні, проте відмовляється заявити про загрозу нової хвилі агресії збоку країни-агресора.
“Мене дивує мовчанка нашої влади. Не просто мовчанка, а повне заперечення вустами кількох вищих посадовців, включно з керівником пресслужби президентської чи прессекретаря президентського, який казав про те, мовляв, нічого надзвичайного не відбувається на наших кордонах”, – заявила Климпуш-Цинцадзе.
“Починали вимірювати ту чи іншу відстань до тих військ, про які вони знали, і говорити про те, що це взагалі нас не стосується”, – додала народна обраниця.
Вона переконує, що така поведінка Офісу президента пов’язана тим, що Володимир Зеленський прагне до особистої зустрічі з Володимиром Путіним.
Це ще раз підкреслює їхню непрофесійність, як на мене. Поза тим, мені видається, що це також пов’язано з тим, що в Офісі президента, за свідченням, до речі, кількох поважних ЗМІ українських, не відмовилися від ідеї заглянути в очі Путіну сам на сам. Це ця розмова так звана віч-на-віч, про яку мріє президент Зеленський вже протягом якогось часу.Після того, як він позаглядав в компанії в очі Путіну, тепер він хоче віч-на-віч поговорити. І чомусь вважає, що щось йому там вдасться домовитися.
Іванна Климпуш-Цинцадзе Народна депутатка фракції Європейська Солідарність
Народна обраниця наголошує, що влада відмовляється відповісти на зовнішні загрози та боїться посіяти паніку серед населення.
Вторгнення Росії: стало відомо, коли Путін може напасти на Україну
“Тому вони десь бояться, ось боязнь внутрішня якось ще додатково роздратувати Кремль. Тобто це боягузтво, це непрофесіоналізм і це намагання не відповідати на чіткі загрози мобілізацією внутрішньою нібито під приводом того, що, мовляв, не треба створювати паніку”, – пояснює Климпуш-Цинцадзе.
“Очевидно, що вони можуть тільки створювати паніку, бо всі громадяни вже бачать, як вони не вміють справлятися з усіма іншими проблемами і викликами, з якими довелося нам стикнутися. Наприклад, з тим же COVID. І ми бачимо цю неспроможність влади відповісти на ці виклики. Тому, як на мене, вони знають, що самі не спроможні забезпечити цю реальну відсіч”, – резюмувала представниця “Європейської Солідарності”.
На її думку, влада очікує, що проблема зникне самостійно і для України все минеться без наслідків.
“І в такий спосіб думають, що, можливо, якось воно саме розсмокчеться, якось перейде і нас не спіткає безпосередньо ця додаткова повномасштабна атака”, – розповіла народна депутатка.
Вторгнення Росії до України: Кулеба заявив, що дві країни ЄС попередили РФ про наслідки
Вона також подякувала міжнародним партнерам, які застерігають Росію від відновлення повномасштабної військової агресії проти України та зауважила, що Київ самоусувається від перемовин з РФ.
“Я вдячна нашим партнерам за те, що вони чітко говорять про те, які проблеми є. Я вдячна їм за те, що вони почали включатися в ці прямі перемовини з Російською Федерацією. Але мені прикро, що ці перемовини відбуваються знову ж таки про Україну без України”, – заявила Климпуш-Цинцадзе.
Тобто Україна просто самоусувається від того. Коли вона каже, що нічого страшного на наших кордонах, а два тижні американці говорить з усім світом, розказують європейцям, починають консультації всередині НАТО, посилають нам прямі сигнали, говорять про це публічно через свої ЗМІ у США, а наша влада, українська, на це не реагує, – то це означає, що українська влада самоусувається від того, як вирішуватиметься далі питання про взаємини чи то гарячої фази війни, чи переговорного якогось процесу між Росією і Україною.
Іванна Климпуш-Цинцадзе Народна депутатка фракції Європейська Солідарність
“Це все, на жаль, не додає нам як суспільству впевненості в тому, що ми сьогодні маємо спроможну владу на чолі”, – наголошує народна обраниця.
Нагадаємо, співробітники західних спецслужб мають у своєму розпорядженні дані, які свідчать про “високу ймовірність” нового російського вторгнення в Україну та дестабілізації ситуації біля кордону.
Зазначимо, що в той час українська влада продовжує заперечувати загрозу, пов’язану зі скупченням російських військ та техніки поблизу кордонів України, президент США Джо Байден терміново відправив до Москви на переговори директора ЦРУ Бернса.
Проте начальник Генштабу Збройних сил України Сергій Шаптала вкотре заперечив концентрацію російських військ на кордоні України.
Ворог біля воріт, а влада заперечує загрозу: Порошенко вимагає негайно провести закриту нараду керівників фракцій із Зеленським
Раніше у виданні Politico зауважили, що Росія знову концентрує війська й озброєння на кордоні з Україною. Це підтверджують комерційні фотографії з супутника.
Однак у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України спростували інформацію щодо додаткового перекидання збройних сил РФ до кордону. Там вважають, що поширення у ЗМІ та мережі подібних повідомлень є елементом спеціальних інформаційно-психологічних дій.
Крім того, видання The Washington Post написало про те, що Росія почала стягувати свої війська до кордону з Україною після того, як у Білорусі закінчилися спільні російсько-білоруські військові навчання “Захід-2021”. Співрозмовники видання стверджують, що бачать “незвичайні переміщення техніки та військових на західному фланзі Росії”.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.
The post Влада не відповідає на загрозу нового вторгнення Росії, адже Зеленський все ще сподівається на зустріч із Путіним – Климпуш-Цинцадзе appeared first on Прямий.
Схожі новини
Львівщиною “гуляють” фальшиві долари
За добу Росія втратила 840 солдатів, дев’ять танків та шість одиниць спецтехніки – Генштаб ЗСУ
Уламок збитого російського дрона спричинив пожежу на енергооб’єкті у Криворізькому районі: деталі