
Джерело: Facebook-сторінка автора
Попросив ChatGPT пожартувати про внутрішню політику Зеленського. Ось що з того вийшло. Поводження Зеленського з опозицією схоже на стендап-коміка, який намагається контролювати натовп.
По-перше, він закриває тих, хто обурюється, потім забороняє людей, які сказали, що їм не подобається шоу… і називає все це “національною безпекою”.
Політична стратегія Зеленського схожа на реаліті-шоу.
Він ведучий, продюсер і хлопець, який голосує за видалення з шоу — просто переконайтеся, що ви на його боці, інакше це буде “прощавай, кар’єра”.
Зеленський стверджує, що він чемпіон з демократії – але до моменту, коли ви з ним не згодні. Відтоді це схоже на дуже поганий іспит на “свободу слова”.
Зеленський заявив, що будує вільну Україну… Але здається, що ця свобода не діє, якщо ви балотуєтеся в президенти проти нього в 2024 році.
Який закон говорить, що допомагати армії – це злочин: у фонді Порошенка заявили про тиск
Позиція Зеленського щодо вільної преси схожа на підписку на Netflix: ви отримуєте лише ті канали, які він схвалює.
Зеленський каже, що українська демократія – це робота, яка триває – просто не намагайтеся балотуватися, якщо ви не на правильному боці цієї діяльності.
Зеленський може бути єдиним лідером, який може переконати Захід, що він бореться за свободу… і водночас скасовує політичних опонентів, як поганий кабельний пакет.
Новий лозунг Зеленського: “Свобода для всіх, але спершу спитайте у мене”.
Уявлення Зеленського про “опозицію” схоже на комедійний моноспектакль: Ви не можете обурюватись, якщо ви не на сцені.
Здається, навіть штучний інтелект починає прозрівати.
“Вибори почалися, тому ми прийшли до вас”: до будинку депутата Київради увірвалось ДБР
Тим часом Офіс президента готується до проведення виборів в Україні замість розв’язання нагальних проблем в армії, зокрема щодо мобілізації та звільнення з військової служби, а також важливих переговорів зі Сполученими Штатами.
При цьому Банкова сподівається на підписання мирної угоди з РФ найближчим часом, тому активізували свою роботу щодо проведення виборів в Україні, забуваючи про складну ситуацію на фронті і перспективи нового наступу російських військ.
Нагадаємо, за даними The Economist, вибори в Україні можуть відбутися вже у липні цього року, і Володимир Зеленський має намір балотуватися на другий термін. Для цього влада зачищає політичне поле України, зокрема переслідуючи лідера “Європейської Солідарності” Петра Порошенка.
Видання з посиланням на джерела в українському уряді пише, що нещодавно Зеленський скликав нараду, аби доручити своїй команді організувати голосування після повного припинення вогню. На думку американців, припинення вогню може відбутися до кінця квітня, зокрема на Великдень 20 квітня.
Натомість в Офісі президента спростували інформацію, що Володимир Зеленський скликав зустріч, аби дати вказівки своїй команді організувати вибори після повного припинення вогню.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.
• Матеріали, що публікуються в розділі “ДУМКИ”, відображають думку автора публікації, який несе повну відповідальність за вірогідність інформації.
• Редакція prm.ua може не поділяти думки, викладені в авторському матеріалі.
• Власник вебсторінки в розділі “ДУМКИ” є автор публікації.
The post Він щось підозрює: як штучний інтелект реагує на внутрішню політику України appeared first on Прямий.
Схожі новини
У Конгресі США зареєстрували законопроєкт щодо санкцій проти компаній Китаю: що передбачає документ
США закривають частину військових баз у Сирії
РФ має показати готовність до завершення війни в Україні