fbpx

Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

Відверта пропагандистська акція: МЗС Німеччини засудило “вибори” РФ на захоплених українських територіях

У МЗС Німеччини заявили, що не визнають так званих виборів, які Росія проводить на тимчасово окупованих територіях України, назвавши їх “відвертою пропагандистською акцією”.
Про це повідомило посольство Німеччини в Україні.
“Росія проводить “вибори” в українських Донецькій та Луганській областях, Криму, частинах Херсонської та Запорізької областей. Це ні що інше, як відверта пропагандистська акція. Ми не визнаємо спробу Росії здійснити анексію”, – зазначили у МЗС Німеччини.

Тим часом у Центрі національного спротиву повідомили, що окупаційна влада закінчила перший етап так званих “виборів” на тимчасово захоплених регіонах України. При цьому місцеве населення на окупованих територіях ігнорує “виборчий процес”.
Раніше у Центрі національного спротиву інформували, що організовані росіянами так звані вибори на окупованих територіях можуть використати для уточнення списків жителів для їх майбутньої мобілізації до лав армії РФ.
Як відомо, 3 вересня окупаційна влада на тимчасово захоплених територіях почала так звані вибори, а самі “голоси” збирають “під дулом автомата”.
Натомість Сили оборони України використали безпілотний літальний апарат для розповсюдження листівок з закликом ігнорувати фейкові вибори на тимчасово окупованих територіях. Ця акція була спрямована на інформування людей про недійсність окупаційних виборів і заклик до їх бойкоту.

Поділитися цією публікацією