fbpx

Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

Відео, яке надихає: Порошенко показав, як FPV-дронами, які він передає на фронт, нищать окупантів та ворожу бронетехніку

П’ятий президент України, лідер “Європейської Солідарності” Петро Порошенко показав у соцмережах відео, як українські військові знищують за допомогою FPV-дронів окупантів та їхню бронетехніку.
Як відомо, з початку року Порошенко вже передав 6 тисяч смертоносних “пташок” у війська, а ще 2 тисячі повіз просто сьогодні.

“Вражаюче та надихаюче відео від хлопців-військових, які працюють нашими FPV-дронами! Тільки подивіться, як один маленький дрон здатен знищити велику російську бронетехніку. Більше дронів — більше знищених ворогів, більше знищених ворогів — ближче до перемоги”, – переконаний пʼятий президент.

“Зараз ми в дорозі, веземо нову велику партію FPV-дронів на фронт і ще багато чого для наших воїнів! До зустрічі!” – написав Порошенко.
Як повідомлялось 11 квітня, чергові дві тисячі FPV-дронів, а також будівельна техніка, пересувні ремонтні майстерні та інше спорядження, куплене Фондом Порошенка, вирушають у бойові бригади на східний фронт.

Так працюють наші дрони: Порошенко показав, як бійці 57-ї ОМБр знищують русню

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.
The post Відео, яке надихає: Порошенко показав, як FPV-дронами, які він передає на фронт, нищать окупантів та ворожу бронетехніку appeared first on Прямий.

Поділитися цією публікацією