Фото - Reuters
Під час першої зустрічі державний секретар Ентоні Блінкен обговорив з німецькою колегою Анналеною Бербок агресію Росії проти України.
Про це повідомив речник Держдепу США Нед Прайс.
“Сьогодні держсекретар Блінкен зустрівся з міністром Анналеною Бербок на полях зустрічі G7, щоб обговорити агресію Росії проти України, співпрацю з питань клімату та пріоритети президентства Німеччини у G7”
зазначив він у Twitter.
Сам Блінкен після зустрічі з главою МЗС Німеччини заявив, що чекає тісної співпраці з Німеччиною з низки питань.

Схожі новини
Скандал у спорті: чому народний депутат вимагає звільнити міністра Бідного
Росіяни масовано атакували Запоріжжя та область: є загиблі та поранені, серед них дитина
ЗСУ за добу знищили 1190 окупантів та 51 артсистему ворога