fbpx

Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

Верховний суд прокоментував відкриття ДБР справи щодо скасування указу Зеленського

Верховний суд відреагував на справу, яку відкрило Держбюро розслідувань щодо рішення суду про незаконність указу президента Володимира Зеленського про скасування призначення Олександра Тупицького суддею КСУ.

“До Касаційного адміністративного суду у складі Верховного суду дійсно надійшов запит ДБР щодо надання низки документів стосовно розгляду справи за позовом Тупицького до президента України”, – йдеться у повідомленні.

Там додали, що з метою повного обґрунтування позиції суду та уникнення маніпуляцій публічно проголошено повний текст рішення, а також підготовлено і оприлюднено на вебсайті суду пресреліз із висвітленням висновків суду. У ВС зазначили, що розгляд справи відбувався відкрито і прозоро, анонсувалися засідання, а також повідомлялося про всі етапи розгляду.

“Із запиту ДБР, який надійшов до суду, випливає, що ним здійснюється розслідування у справі за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем, якщо воно спричинило тяжкі наслідки)”, – заявили у суді.

Поділитися цією публікацією