В Україні вперше арештовані віртуальні активи передали в управління Агентству з розшуку та менеджменту активів (АРМА). На криптогаманець агентства перерахували понад 8,3 млн USDT, що еквівалентно понад 372 млн гривень.
Про це повідомив генеральний прокурор Руслан Кравченко.
За словами генпрокурора, на криптогаманець АРМА перерахували понад 8,3 млн USDT. Це перший випадок в історії України, коли арештовані криптоактиви фактично передано в управління державі.
Йдеться про цифрові активи, які перебували на криптогаманцях, підконтрольних члену міжнародного хакерського угруповання. За даними слідства, учасники групи здійснювали кібератаки на громадян і компанії в країнах Європи та США, викрадали конфіденційну інформацію, вимагали викуп та легалізовували отримані кошти в Україні через придбання нерухомості, автомобілів та іншого дорогого майна.
За інформацією слідства, орієнтовні збитки від діяльності угруповання перевищують 100 млн доларів США. У межах розслідування правоохоронці затримали 4 учасників, зокрема організатора. Усі вони перебувають під вартою.
Також арештовано активи на понад 11,1 млн доларів США, серед яких житлові будинки, квартири, автомобілі, 1 млн доларів США готівкою та віртуальні активи в еквіваленті понад 8,3 млн доларів США.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, X, Telegram та Instagram.
The post В Україні вперше в історії арештували та передали державі криптоактиви: що відомо appeared first on Прямий.

Схожі новини
Чому танки більше неефективні на полі бою: Сирський пояснив зміну тактики сучасної війни
Країни Балтії закликали ЄС прискорити повну відмову від російської нафти