В ООН заявили, що не можуть перевірити інформацію про ракети КНДР, якими росіяни атакують Україну, нагадавши про те, що усі країни-члени Радбезу повинні дотримуватися санкцій, запроваджених проти Північної Кореї.
Про це “Укрінформу” заявив речник генсека ООН Стефан Дюжаррік
“Ми неодноразово засуджували обстріли цивільних осіб та об’єктів цивільної інфраструктури… Важливо, щоб усі держави-члени дотримувалися ухвалених санкцій, і в Раді Безпеки наявні механізми для розгляду цих питань”, – каже речник генсека ООН.
Водночас він наголосив, що в ООН немає можливості перевірити “повідомлення про використання зброї з Північної Кореї чи будь-якої іншої країни”.
Через передачу ракет Росії: Євросоюз запропонував запровадити санкції проти КНДР
Напередодні повідомлялося, що війська РФ використали щонайменше 24 балістичні ракети виробництва КНДР під час ракетних обстрілів території України. Найбільш масовану атаку цим типом боєприпасів було задокументовано 7 лютого 2024 року.
Раніше у Нацполіції інформували, що дві з п’яти ракет, якими завдавали удару по Харкову російські загарбники 7 лютого, за попередніми даними, є північнокорейського виробництва.
Нагадаємо, застосування Росією снарядів та ракет з КНДР у війні проти Україні підтвердили, зокрема, в ГУР Міноборони та незалежні британські дослідники. За даними української розвідки КНДР впродовж осені минулого року передала РФ мільйон артилерійських снарядів.
Тим часом, як повідомляв “Прямий”, Північна Корея надала Росії зброю для війни проти України в обмін на розблокування своїх активів на мільйон доларів в одному з російських банків, які були заморожені через санкції ООН.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.
The post В ООН немає можливості перевірити інформацію про використання Росією ракет з КНДР – речник генсека appeared first on Прямий.
Схожі новини
38-річниця трагедії на ЧАЕС та Всесвітній день пілотів: свята та пам’ятні дати 26 квітня
Кошовий, Пікалов, Баканов, Шефір… Служити мають всі — навіть друзі президента!
Чи допоможуть США повертати в Україну чоловіків з-за кордону: з’явився перший коментар Держдепу