Фото - Суспільне
Уряд продовжив термін благодійної програми НАК “Нафтогаз України” для Донецької та Луганської областей. Про це на персональній сторінці у Facebook повідомила віце-прем’єр-міністр — міністр із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук.
“Уряд подовжив дію програми на поточний рік, збільшив її фінансування вдвічі (зі 100 млн грн до 200 млн грн), а також поширив її на Херсонську область.
Це надихає! Бо це кошти на соціальну інфраструктуру освіти та покращення комфорту перетину КПВВ з тимчасово окупованими територіями”, — написала вона, подякувавши колегам за підтримку.

Схожі новини
Конфлікт навколо НУФВСУ: колектив вимагає пояснень щодо призначення нового виконувача обов’язків ректора
Які ціни на АЗС України сьогодні
67% українців хочуть нового президента після війни: результати опитування КМІС