fbpx

Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

Уряд дозволив IT-спеціалістам викладати в школах

Кабмін затвердив Положення про педагогічну інтернатуру. Тепер українські айтівці можуть рік викладати у школах.
Про це повідомила пресслужба Міністерства цифрової трансформації.

Додається по 70 тисяч щодня: стало відомо, скільки українців використовує додаток “Дія”

Зазначається, що 16 грудня міністр цифрової трансформації Михайло Федоров представив дорожню карту реформування IT-освіти в Україні. Вона має охопити різні напрями освіти — від шкільної до вищої та неформальної. Зокрема, 13 січня Кабмін затвердив Положення про педагогічну інтернатуру.
Тепер айтівці без досвіду викладання можуть цілий рік попрацювати вчителями математики та інформатики у школах. Вони будуть закріплені за певним викладачем, який допоможе сформувати навчальну програму. За рік айтівець має опанувати навички викладання для дітей і, за бажанням, продовжувати педагогічну практику й надалі.
Нагадаємо, розробники застосунку “Дія” запускають PhotoID без гімнастики шиї й опитування. Незабаром користувачі зможуть долучитися до бета-тестування нових функцій.
До того ж невдовзі на порталі “Дія” з’явиться можливість подати заявку, щоб стати кандидатами в усиновлювачі дитини. Над впровадженням цього проєкту працюють фахівці Міністерства цифрової трансформації спільно з Міністерством соціальної політики.
Крім того, через “Дію” можна буде дати згоду на посмертне донорство. За відповідний законопроєкт №5831 проголосували 305 народних депутатів.
Раніше стало відомо, що внутрішньо переміщені особи (ВПО) зможуть змінити фактичне місце проживання за спрощеною процедурою через застосунок “Дія”. Відповідну постанову ухвалив Кабінет Міністрів України.
До слова, з понеділка, 20 грудня, на порталі “Дія” можна згенерувати три нові типи COVID-сертифікатів: на підставі результату ПЛР-тесту, про одужання та дитячий.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.
The post Уряд дозволив IT-спеціалістам викладати в школах appeared first on Прямий.

Поділитися цією публікацією