fbpx

Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

Урок албанської: збірна України програла перший матч у Лізі націй

У суботу, 7 вересня, збірна України зіграла свій перший матч у черговому розіграші Ліги націй зі збірною Албанії. Зіграла його вкрай невдало, програвши з рахунком 1:2.
Україна — Албанія 1:2
Україна: Трубін, Миколенко, Забарний, Матвієнко, Конопля, Бражко (Маліновський, 81), Шапаренко (Ванат, 72), Судаков (Ярмоленко, 72), Кабаєв (Піхальонок, 72), Яремчук, Циганков (Зінченко, 81).
Албанія: Стракоша, Мітай, Кумбула, Ісмайлі, Хюсай, Рамадані, Аслані, Асані, Н.Байрамі (Ходжа, 77), Лячі (Беріша, 72), Манай.
Голи: Конопля (49) – Ісмайлі (54), Асані (66).
Загалом збірна України на стадіоні у Празі провела вкрай посередній матч, проти далеко не найсильнішої європейської збірної. Через те поразка команди Сергія Реброва виглядає абсолютно заслуженою.
Перший тайм українці провели нікуди особливо не поспішаючи — так, немов перемогу їм хтось гарантував. Албанці виглядали навіть цікавіше. Вони частіше опинялись біля воріт Трубіна, хоча до завершальних ударів у балканців справа не доходила.
На початку другого тайму Україна активізувалася (можливо у роздягальні відбулася розмова з тренером). Албанці пропустили доволі швидко — вже на 49-й хвилині відзначився Юхим Конопля.
Після такого початку здавалося, що збірна України розбере суперника на гвинтики, але так лише здавалося. Минуло 5 хвилин й Ісмаїлі після розіграшу кутового, а також кількох рикошетів, заштовхав м’яч у ворота Трубіна.
А на 66-й хвилині албанці провели показову контратаку. М’яч, після подачі з флангу від Маная, потрапив до абсолютно вільного Аслані й той не схибив, ще й направивши м’яч між ногами у Миколенка.
Збірна України — майстер по камбекам, але не цього разу. Албанці довели матч до перемоги. Можливо для когось це було несподіваним, але зміст гри не дозволяв команді Реброва розраховувати на успіх. Навіть на нічию, попри заміни, після другого пропущеного гола шансів було небагато.
У найближчий вівторок Україна проведе наступний матч з командою Чехії, яка у паралельному матчі зазнала нищівної поразки від грузинів – 1:4.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.
The post Урок албанської: збірна України програла перший матч у Лізі націй appeared first on Прямий.