Збірна України з фехтування здобула 2 медалі на турнірі серії Satellite FIE.
У фехтуванні на шаблях Ольга Харлан завоювала «золото», передає Укрінформ.
Ще одна українка Аліна Комащук здобула «срібло».
Для Харлан це був перший виступ у новому сезоні.
Нагадаємо, що Ольга отримала чорну картку через відмову тиснути руку росіянці Анні Смирновій на чемпіонаті світу.
Бронзовими призерками стали азербайджанська фехтувальниця російського походження Анна Башта та Ліка Джиджеїшвілі з Грузії.
Як повідомлялося, змагання проходять з 21 по 22 жовтня у турецькому Стамбулі.

Схожі новини
Скандал у спорті: чому народний депутат вимагає звільнити міністра Бідного
Росіяни масовано атакували Запоріжжя та область: є загиблі та поранені, серед них дитина
ЗСУ за добу знищили 1190 окупантів та 51 артсистему ворога