Фото - taslife.com.ua
Сьогодні вступають у силу зміни до закону про електронні комунікації. Українцям тепер треба обов’язково реєструвати SIM-карти, “прив’язуючи” їх до паспортних даних.
Про це свідчить документ на сайті парламенту.
Законом передбачено, що кінцевий користувач зобов’язаний здійснити ідентифікацію у постачальника електронних комунікаційних послуг у порядку, встановленому правилами надання та отримання електронних комунікаційних послуг.
Закон також містить в собі перехідний період до 1 січня 2025 року, під час якого абоненти, які користувалися послугами оператора, зможуть ідентифікувати себе. Після цього періоду постачальники електронних комунікаційних послуг призупиняють їх надання користувачам, які не підписали договір або не здійснили ідентифікацію.
Після двох місяців з моменту припинення, якщо абонент не підписав договір або не надав паспортні дані, комунікаційні послуги не діють.

Схожі новини
Скандал у спорті: чому народний депутат вимагає звільнити міністра Бідного
Росіяни масовано атакували Запоріжжя та область: є загиблі та поранені, серед них дитина
ЗСУ за добу знищили 1190 окупантів та 51 артсистему ворога