fbpx

Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

Україна програла Іраку свій перший в історії футбольний матч на Олімпіаді

Сьогодні, 24 липня, футбольна збірна України провела свій перший в історії матч на Олімпіаді.  Нашим суперником жереб обрав збірну Іраку, але матч закінчився з невтішним для нас результатом – Україна зазнала поразки 1:2.

“Прямий” вів текстову онлайн-трансляцію гри.
На 53 хвилині Валентин Рубчинський вивів нашу збірну вперед. Але у наступній атаці футболісти Іраку заробили право на пробиття пенальті після неочевидного рішення арбітра. Хусейн на 57 хвилині впевнено пробив у лівий кут.
Попри те, що ініціатива була за збірною України абсолютну більшість час, вперед вийшов Ірак – Алі Джазім з відстані близько метра до лінії карного “більярдним” ударом поцілив у нижній кут наших воріт.

Де дивитися Олімпійські ігри-2024: перелік ресурсів

Ба більше, згодом Ірак міг закривати всі питання щодо переможця, але стійка врятувала наші ворота після пострілу метрів з 14 у верхній ближній кут.
Україна провела чимало цікавих і креативних атак, але коли треба було відіграватися, в хід здебільшого йшли банальні навіси у штрафну. Якоюсь мірою результат можна назвати справедливим: у Ірака два удари в площину – два голи, а в України – одвічні проблеми з реалізацією.
Наступну гру збірна України проведе 27 липня з командою Марокко, “Прямий” вестиме текстову онлайн-трансляцію цього матчу.
До слова, марокканці несподівано обіграла команду Аргентини з рахунком 2:1. Отже, у цьому квартеті Україна й Аргентина поки мають нуль очок, і по три – у збірних Іраку й Марокко.
Нагадаємо, футбольні матчі Олімпійських ігр-2024 пройдуть на семи стадіонах семи міст Франції. Фінальний поєдинок відбудеться в Парижі на Парк де Пренс. У матеріалі “Прямого” ви можете дізнатись увесь розклад матчів.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.

The post Україна програла Іраку свій перший в історії футбольний матч на Олімпіаді appeared first on Прямий.