Джерело: Telegram-канал автора
Ви сьогодні з інтернетом – так завтра НЕ буде його, бо така ідея фікс голови податкового комітету – він “взявся” за інтернет-провайдерів.
“Галузь доволі багата, а в умовах, коли через часті знеструмлення вона залишається працювати стабільно – вона має додаткові переваги та, відповідно, зростання виручки”.
Данило Гетманцев
Напевно, вже всі про це чули.
Ідея фікс голови комітету — змусити інтернетників відмовитися від спрощеної системи оподаткування, щоб не “дробилися на ФОПів” (не нове).
Податківці з трактуванням не забарилися: 20 серпня 2024 року Головне управління Державної податкової служби у Дніпропетровській області видало роз’яснення, згідно з яким провайдери не можуть бути платниками єдиного податку.
Не хочете заносити? Вітаю вас у “Клубі чорного бізнесу” від Гетманцева та Податкової!
Посилаються на пп. 8 статті 291.5.1 Податкового кодексу щодо неможливості бути платниками єдиного податку суб’єктами господарювання, зокрема юридичними особами, які здійснюють діяльність з надання послуг з технічного обслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж, мереж ефірного теле- і радіомовлення, проводового радіомовлення та телемереж.
За логікою податківців, оскільки послуга доступу до інтернету надається, то й обладнання відповідно до Закону “Про електронні комунікації” обслуговується.
Але прямої заборони інтернет-провайдерам перебувати на спрощеній системі оподаткування кодекс не містить!
Вся податкова у війну в ручному режимі контролюється головою комітету Гетманцевим – Южаніна
Не дивно, що на сайті Кабінету Міністрів України зареєстровано петицію “Про недопущення скасування спрощеної системи оподаткування платникам податків сфери електронних комунікацій”.
Ознайомитися чи підписати – вибір кожного.
Часу достатньо.
Як на мене, це ще одна сфера, яку може знищити ця людина (Гетманцев – ред.).
Бо для нього малий бізнес і ССО — вороги. На жаль, люди з таким мисленням сьогодні ламають економіку країни…
Гетманцев приховував бізнес в Криму та працював на друга Януковича – розслідування
Зазначимо, як вважають учасники ринку зміна правил для інтернет-провайдерів може мати негативні наслідки – як у забезпеченні послугами Інтернет в цілому в країні, особливо, на прифронтових територіях, так і монополізацію ринків електронних комунікаційних послуг.
Нагадаємо, у 2022 році Данило Гетьманцев заявив, що “оподаткування – це мистецтво общипувати гусака так, щоб він не кричав”.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.
The post Україна може залишитись без стабільного інтернету: що не так з новою ініціативою влади appeared first on Прямий.
Схожі новини
БЕБ завершило досудове розслідування щодо Коломойського
“Укренерго” на сьогодні змінило час відключень електрики
Угорщина припинила допомогу для частини українських біженців