fbpx

Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

Указ Путіна про часткову мобілізацію розширить мапу смертності в РФ – ГУР

Після підписання указу про часткову мобілізацію в Росії повістки отримують тисячі представників інтелігенції й приватного бізнесу з центральних районів.
Про це повідомили на Telegram-каналі ГУР Міноборони.
У такий спосіб Путін намагається позбутися громадян, які можуть усвідомлювати крах російської державності й вийти на протести проти війни та безглуздої загибелі земляків.
“За оцінками воєнної розвідки України, після підписання президентом країни-окупанта указу про мобілізацію мапа смертності в регіонах значно зміниться. Повістки отримують тисячі представників інтелігенції й приватного бізнесу з центральних регіонів Росії та промислових підприємств-гігантів. Якщо робітничі професії ще забезпечуватимуться відстрочками від призову, то саме російська інтелігенція стане добривом для українського чорнозему”, — ідеться в дописі.
Після указу про мобілізацію росіяни почали масово тікати до Грузії: супутникові знімки

Загалом унаслідок повномасштабного вторгнення Росія втратила численних представників своїх малих народів. Серед знищених окупантів було трохи менш ніж 40% неслов’янських етнічних груп.
“У п’ятірку регіонів з найбільшою кількістю жертв увійшли Республіки Дагестан і Бурятія, Краснодарський край, Башкортостан та Волгоградська область. Також у цифрах прослідковується непропорційне співвідношення: кількість загиблих солдат з бідних регіонів (де і проживають етнічні спільноти) значно вища, ніж з розвинених”, — зазначили в розвідці.
Нагадаємо, президент РФ Володимир Путін оголосив часткову мобілізацію на території Росії для її “захисту й цілісності”.
Так, військові комісаріати РФ працюють у цілодобовому режимі, виконуючи указ очільника Кремля. Водночас командування російських окупаційних військ щойно мобілізованих без підготовки направляє безпосередньо на лінію зіткнення.
До слова, російська влада може оголосити про анексію окупованих територій України 1 жовтня, щоб примусово відрядити українських громадян на війну проти ЗСУ в межах осінньої призовної кампанії.
Крім того, Кримськотатарський Ресурсний Центр повідомляє, що в тимчасово захопленому Криму росіяни роздають повістки в районах компактного проживання кримських татар. Відомо, що окупаційна влада вже мобілізувала 60 тисяч осіб.
Тим часом представник ГУР МО України Андрій Юсов повідомив, що на гарячу лінію центру приймання звернень щодо здачі в полон “Хочу жити” телефонують ті росіяни, яких ще навіть не мобілізували у РФ.

Поділитися цією публікацією