Фото - ДПСУ
Знайшли 9-міліметрові набої на одному з пунктів перетину українсько-угорського кордону.
Працівники Національної податкової і митної служби Угорщини (NAV) виявили їх при більш ретельній перевірці на КПП в Берегшурані одного з автомобілів.
Боєприпаси були сховані під тканиною водійського сидіння. Загалом тут знаходилося 250 штук вогнестрільних набоїв.
Про це повідомила речниця служби Генріетта Шімон-Фодор.
Один із пасажирів транспортного засобу зізнався, що купив “товар” для своєї подруги, але жодних підтверджуючих документів про це пред’явити не зумів.
Чоловіка і набої працівники NAV передали в поліцію,- інформує МТІ.

Схожі новини
Скандал у спорті: чому народний депутат вимагає звільнити міністра Бідного
Росіяни масовано атакували Запоріжжя та область: є загиблі та поранені, серед них дитина
ЗСУ за добу знищили 1190 окупантів та 51 артсистему ворога