Фото -vgr.by
У Запоріжжі 13-річний парубок потрапив до лікарні після того, як підірвав петарду. Підліток отримав серйозні опіки.
Про це повідомляє прес-служба Обласного центру екстреної медичної допомоги.
Інцидент стався на вулиці Лахтинській. 13-річний підліток висипав вміст петарди та підпалив його. Через вибух хлопець отримав опіки.
“Після надання медичної допомоги, з термічним опіком полум’ям правої кістки І-ІІ ступеня, хлопця госпіталізували до лікарні”, – йдеться у повідомленні.

Схожі новини
Скандал у спорті: чому народний депутат вимагає звільнити міністра Бідного
Росіяни масовано атакували Запоріжжя та область: є загиблі та поранені, серед них дитина
ЗСУ за добу знищили 1190 окупантів та 51 артсистему ворога