Сьогодні, 23 вересня, палата представників Конгресу США схвалила поправки в оборонний бюджет США, якими заплановано обов’язкове введення санкцій проти газопроводу “Північний потік-2”.
Про це повідомляє глава НАК “Нафтогаз” Юрій Вітренко в Фейсбук, передає Рубрика.
При цьому він нагадав, що на початку року адміністрація Джо Байдена вирішила скористатися правом зробити виняток із законодавства про санкції для оператора “Північного потоку-2”.
“Ми продовжуємо переконувати адміністрацію США, що як раз з міркувань національної безпеки США, Європи, України, всього вільного світу потрібно терміново накласти ці санкції. Є позитивні зрушення”, – запевнив він.

Схожі новини
Трамп допустив повернення санкцій проти російської нафти
ЄС розпочав поетапну відмову від російського газу: що зміниться
Виробництво Patriot у Європі під питанням: США ще не дали дозвіл