Фото - ukrinform.ua
Сьогодні вранці у Римі під головуванням Італії розпочнеться дводенний саміт “Великої двадцятки”.
Глави найбільших економік світу разом з представниками провідних міжнародних організацій обговорять нагальні питання міжнародного порядку денного, повідомляє Укрінформ.
Згідно з програмою саміту, о 10-й ранку (11:00 за Києвом) учасники зберуться у конгрес-центрі La Nuvola на церемонії рукостискання та “сімейного фото”. Після цього відбудеться перша сесія – “Глобальна економіка та глобальне здоров’я”.
У неділю, 31 жовтня, лідери G20 обговорить два питання: зміни клімату та стійкий розвиток.
Пресконференція Італійського головування у G20 запланована на 16:15, після чого відбудуться виступи національних делегацій.

Схожі новини
Конфлікт навколо НУФВСУ: колектив вимагає пояснень щодо призначення нового виконувача обов’язків ректора
Які ціни на АЗС України сьогодні
67% українців хочуть нового президента після війни: результати опитування КМІС