Фото - e-aid.diia.gov.ua
У межах програми “єПідтримка” за три неділі українці витратили 638 мільйонів гривень.
Про це у своєму Telegram-каналі розповів міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.
Він нагадав, що в грудні минулого року Мінцифри запустило в додатку “Дія” наймасовішу послугу в історії України — “єПідтримка”.
Результати всього за три неділі:
- 7,3 млн – відкритих рахунків “єПідтримка” в банках;
- 6,1 млн – заявок на отримання грошей в “Дії”;
- 638 млн грн – вже витрачено українцями.

Схожі новини
Скандал у спорті: чому народний депутат вимагає звільнити міністра Бідного
Росіяни масовано атакували Запоріжжя та область: є загиблі та поранені, серед них дитина
ЗСУ за добу знищили 1190 окупантів та 51 артсистему ворога