Хакери атакували дата-центр компанії “Нафтогаз України”. Через кібератаку сайт і кол-центр не працюють.
Про це повідомила пресслужба “Нафтогазу”
“Зафіксовано масштабну кібератаку на один із дата-центрів, який використовують наші компанії. Наразі наші вебсайти та колцентр не працюють”, – йдеться у повідомленні.
Про строки відновлення сервісів Нафтогаз повідомить додатково.

Схожі новини
Скандал у спорті: чому народний депутат вимагає звільнити міністра Бідного
Росіяни масовано атакували Запоріжжя та область: є загиблі та поранені, серед них дитина
ЗСУ за добу знищили 1190 окупантів та 51 артсистему ворога