Українські учні з 1 вересня підуть до шкіл
Очікується, що дистанційний режим вводити не будуть. Про це заявила заступник міністра освіти і науки Любомира Мандзій.
Вона уточнила, що для того, щоб навчання школярів стартувало в традиційному форматі, більшість вчителів мають пройти вакцинацію. Що стосується дітей, то вони поки, згідно з вказівками МОЗ, не підпадають під вакцинацію.
У той же час Мандзій не стала заперечувати, що елементи “дистанційки” мають всі шанси залишитися. МОН буде розширювати Всеукраїнську школу онлайн, будуть більше використовувати змішаний формат навчання.

Схожі новини
Скандал у спорті: чому народний депутат вимагає звільнити міністра Бідного
Росіяни масовано атакували Запоріжжя та область: є загиблі та поранені, серед них дитина
ЗСУ за добу знищили 1190 окупантів та 51 артсистему ворога