fbpx

Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

У Львові росіянка за тисячу доларів допомагала чоловікам призовного віку виїхати з України

У Львові правоохоронці затримали громадянку Росії, яка за 1000 доларів США надавала чоловікам призовного віку фіктивні документи про їх непридатність до військової служби.

Про це повідомили у Львівській обласній прокуратурі.

За даними слідства, жінка пообіцяли переправити військовозобов’язаного мешканця Львівщини через державний кордон України та надати йому військово-облікові документи про непридатність до військової служби за станом здоров’я. Ця послуга коштувала 1000 доларів США.

Як розповіли в Департаменті стратегічних розслідувань Національної поліції України, 21 червня жінку затримали під час отримання 500 доларів США “авансу”. Ще стільки ж вона би отримала після успішного перетину чоловіком кордону. Для цього організаторка “схеми” повинна була надати своєму “клієнту” фіктивні документи про непридатність до військової служби.

Затриманій громадянці РФ повідомлено про підозру за фактом незаконного переправлення осіб через державний кордон України (ч. 3 ст. 332 КК України).

За незаконне переправлення осіб через державний кордон України може загрожувати від семи до дев’яти років позбавлення волі.

Поділитися цією публікацією