У Києві з 8 березня запрацює станція метро “Дніпро”, вона була закрита з початку повномасштабного вторгнення.
Про це повідомила пресслужба КМДА
“Із 8 березня станція метро “Дніпро” відновить роботу у звичайному режимі”, – йдеться в повідомленні.
Зазначається, що станція метро буде працювати за графіком з 05:41 до 22:36.
“Звертаємо увагу, що станція метро “Дніпро” – наземна, тому під час повітряної тривоги буде зачинена для перевезень пасажирів із міркувань безпеки”, – розповіли в КМДА.

Схожі новини
Скандал у спорті: чому народний депутат вимагає звільнити міністра Бідного
Росіяни масовано атакували Запоріжжя та область: є загиблі та поранені, серед них дитина
ЗСУ за добу знищили 1190 окупантів та 51 артсистему ворога