У Національній філармонії попрощалися з народним артистом України Віталієм Білоножком. Він помер 9 січня у віці 70 років.
Про це повідомляє “Суспільне Культура”.
У залі розмістили портрет Білоножка та його фото з родиною. Провести в останню путь артиста прийшли близькі, друзі та колеги, які принесли до труни білі та червоні троянди.
Попрощатися зі співаком прийшли його колеги – Оксана Білозір та Павло Зібров, композитор Олександр Злотник, який писав пісні для Білоножка, а також т.в.о. міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв.
Його внук Віталій згадав про останню розмову з дідом на Новий рік: “Він як завжди почав розповідати якісь історії з життя. Кожну майже розмову він закінчував зі словами “Віталій, не іскушай судьбу”. І я завжди не дуже розумів, бо мені здавалося що дід тримав долю за руки”.
Оксана Білозір розповіла журналістам “Суспільного”, що Віталій Білоножко був дуже світлою людиною, який постійно жартував і на спільних концертах за лаштунками завжди лунав сміх.
Ростислав Карандєєв, розповідаючи про народного артиста, зазначив, що Білоножко був людиною, яка “несла тепло, радість і любов одне до одного”, а також що він був чоловіком, який “не просто мав любов шанувальників, а й був шанований як зразковий сімʼянин”.
Віталій Білоножко часто виступав дуетом разом із дружиною Світланою Білоножко. Разом вони заснували фестиваль родинної творчості “Мелодія двох сердець”.
У грудні 1995 року Білоножко отримав звання народного артиста України.
Першими піснями, записаними Білоножком на радіо, стали твори Максима Дунаєвського “Все пройдет” та “Городские цветы”. Згодом артист знайшов собі постійних авторів – Олександра Злотника та Олександра Осадчого.
У 1994 році фірма “НАК” випустила дві компакт-касети під спільною назвою “Ярмарок”, ще через рік – “Яблуневий туман”.
Загалом співак випустив шість компакт-дисків в Україні, США та Канаді, антологію власної творчості та 12 аудіокасет.
Схожі новини
Армія РФ окупувала Янтарне на Донеччині
Президента Південної Кореї вдалося заарештувати з другої спроби
Саботаж підводного кабелю NordBalt: Швеція звинувачує Китай у діях на підтримку Росії