Фото - Наразі медіа
У Києві удруге протестують антивакцинатори. Зараз вони йдуть маршем по Хрещатику.
Противники щеплень від коронавірусу виступають за відміну закону під номером 4142 “Про систему громадського здоров’я”, а також за свободу обрання медичного втручання без примусу, конституційний лад, права і свободи людей.
Ситуація поки що спокійна, на місці працює поліція.
Зараз мітингувальники йдуть маршем по Хрещатику. Для них виділили дві смуги для транспорту.

Схожі новини
Скандал у спорті: чому народний депутат вимагає звільнити міністра Бідного
Росіяни масовано атакували Запоріжжя та область: є загиблі та поранені, серед них дитина
ЗСУ за добу знищили 1190 окупантів та 51 артсистему ворога