fbpx

Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

У кожній ракеті, що б’є по Україні, є щонайменше десяток іноземних компонентів – Зеленський

Президент України Володимир Зеленський заявив, що у кожній ракеті та дронах-камікадзе, якими атакують Україну, є щонайменше десяток іноземних компонентів.

Про це він розповів у відеозверненні.

“У кожній ракеті, що завдає ударів по Україні, щонайменше десятки компонентів – електроніки, чипів, – які постачаються від компаній з інших країн та завозяться через територію сусідів Росії. У “шахедах” – також компоненти, вироблені у вільному світі. Все це має бути припинено й може бути припинено: і потурання терору, і змога терористів шукати собі спільників по світу, і сам російський терор – всі його прояви”, – наголосив він.

Зеленський повідомив, що загалом за тиждень російські терористи використали проти України вже майже 130 “шахедів та понад 80 російських ракет і майже 700 керованих авіабомб.

“На жаль, із цим значно складніше. І це – тільки один тиждень. Сьогодні знову ракети та дрони. Дніпро й Нікополь, Покровськ та інші міста Донеччини, Харківщина, Херсонщина, Сумщина. Є поранені, є, на жаль, загиблі. Мої співчуття всім, хто втратив рідних.”, – сказав він.

Він зазначив, що сучасні системи ППО здатні захищати мирне населення, про що свідчить ситуація на Близькому Сході.

“Коли авіація та ППО збивали іранські ракети та “шахеди”, які були спрямовані проти Ізраїлю. Увесь світ бачить, що таке справжній захист. Бачить, що це можливо. І весь світ побачив, що Ізраїль у цьому захисті був не наодинці – загрозу в небі знищували й союзники. І коли Україна говорить союзникам, що єдність дає найкращий захист, ефективність цього вони вже самі добре знають. Знають і забезпечують. І коли Україна каже, що союзникам не можна заплющувати очі на російські ракети та дрони, це означає, що треба діяти, і діяти сильно”, – додав Зеленський.

Поділитися цією публікацією