Фото - 24 канал
Сьогодні вранці на Донецькому шосе у Дніпрі жінка збила дівчинку. Про це повідомляє “Дніпро Оперативний”, відео моменту зафіксувала камера Ситуаційного центру Дніпра.
Водій Hyundai збила дівчинку приблизно десяти років, коли та переходила дорогу разом з рештою пішоходів нерегульованим пішохідним переходом. Дитина, мабуть, не помітила автомобіль, який наближався до «зебри» і продовжив рух, тоді як жінка через вантажівку не побачила пішоходів.
На щастя, дівчинка не постраждала, але злякалася і почала плакати. Як розповіли очевидці, жінка зупинилася, посадила дитину в машину та сказала, що відвезе до школи.

Схожі новини
Скандал у спорті: чому народний депутат вимагає звільнити міністра Бідного
Росіяни масовано атакували Запоріжжя та область: є загиблі та поранені, серед них дитина
ЗСУ за добу знищили 1190 окупантів та 51 артсистему ворога