fbpx

Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

У Білорусі проведуть навчання зі “звільнення втраченої території”

Протягом 8-14 вересня Білорусь проведе командно-штабне навчання. Військові тренуватимуть бойові дії, які можуть провести на території України.
Про це під час брифінгу повідомив заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ Олексій Громов.
Водночас вторгнення білоруських військ в Україну залишається малоймовірним.
“8-14 вересня в Білорусі заплановано проведення командно-штабного навчання, у ході якого основна увага, ймовірно, приділятиметься питанням ведення маневрової оборони з подальшим переходом у контрнаступ зі звільненням території, тимчасово захопленої противником. Особливостями цього навчання є такі: вперше відпрацьовується питання звільнення тимчасово окупованих територій, проведення контрнаступу й вихід на державний кордон”, — сказав Громов.
Білорусь оголосила про спільні військові навчання з Росією

У навчаннях візьмуть участь військові РФ і країн Організації договору про колективну безпеку. Залучать також підрозділ західного оперативного командування Білорусі.
“Хочу зазначити, що за задумом командно-штабного навчання передбачається звільнення частини втраченої території умовної держави. Не виключається, що під так званою втраченою територією мають на увазі прикордонні райони Волинської, Рівненської й Житомирської областей”, — констатував Громов.
Він наголосив, що українські військові готові до будь-яких варіантів розвитку подій.
Нагадаємо, у Білорусі відновлюють російську бойову авіацію. Білоруські спеціалісти ремонтують бойову російську авіацію на авіабазі біля Москви.
Крім того, близько 13 тисяч білоруських чинних і колишніх військових погодилися брати участь у війні Росії проти України. Головною мотивацією для них є матеріальна винагорода.
Раніше на полігоні Осиповичський у Білорусі провели тренування зі стрільби з реактивних систем залпового вогню “Ураган”.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.
The post У Білорусі проведуть навчання зі “звільнення втраченої території” appeared first on Прямий.

Поділитися цією публікацією