Twitter у вівторок, 12 липня, подав до суду на генерального директора Tesla, мільярдера Ілона Маска, щоб змусити його завершити придбання соціальної медіакомпанії за 44 мільярди доларів.
Про це пише New York Times.
У квітні Маск погодився придбати Twitter, але 8 липня заявив, що має намір відмовитися від угоди. Twitter подав на нього позов до цивільного суду штату Делавер. Суд має визначити, чи достатньо в Маска аргументів щодо порушення соцмережею умов угоди, аби він міг від неї відмовитися.
“Влаштувавши публічне видовище, щоб втягнути Twitter у гру, і запропонувавши, а потім підписавши зручну для продавців угоду про злиття, Маск, очевидно, вважає, що він — на відміну від будь-якої іншої сторони, яка підлягає контрактному праву штату Делавер — вільний змінити свою думку, розгромити компанію, порушити її роботу, знищити акціонерну вартість і піти”, – йдеться в позові.
Маск стверджує, що Twitter відмовився передати інформацію про зареєстровані в соцмережі спам-ботів, або фальшиві облікові записи. За його словами, він не вірить публічним заявам компанії про те, що лише 5% її активних користувачів є ботами. Twitter, на його думку, навмисно вводить громадськість в оману й перешкоджає його спробам отримати більше інформації.
Водночас Twitter планує провести дуже швидкий судовий розгляд свого позову проти мільярдера Ілона Маска.
“Адвокати компанії, яка базується в Сан-Франциско, стверджують, що їм потрібно лише чотири дні в канцелярському суді Делавера, щоби довести, що найбагатша людина у світі має виконати умови угоди й заплатити по $54,20 за акцію Twitter”,- йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, що Ілон Маск має намір розірвати угоду на 44 мільярди доларів на купівлю Twitter.
Маск стверджує, що має право вийти з угоди, оскільки Twitter не надав йому достатньо інформації про бізнес компанії.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.
The post Twitter подав до суду на Ілона Маска appeared first on Прямий.
Схожі новини
На ринку “Шувар” у Львові впала ціна на картоплю
У Пентагоні замінили всіх посадовців, які займалися питаннями співпраці з Україною: деталі
Україна та Албанія уклали угоду про довгострокову співпрацю: що вона передбачає