Експрезидент Дональд Трамп у суботу переміг на республіканських кокусах у Мічигані, Міссурі та Айдахо, здобувши там найбільшу кількість голосів на праймеріз.
Про це передає Укрінформ з посиланням на Reuters.
На черзі – «супервівторок» 5 березня – день проведення голосувань за висунення кандидата у 15 штатах.
З перемогами в Айові, Нью-Гемпширі, Неваді, Віргінських островах, Південній Кароліні, а тепер і в Мічигані, Міссурі й Айдахо, Трамп розглядається як беззаперечний лідер перегонів, а його суперниця – колишня губернаторка Південної Кароліни Ніккі Гейлі все ще не вибула виборів завдяки підтримці донорів, які прагнуть знайти альтернативу експрезидентові.

Схожі новини
Конфлікт навколо НУФВСУ: колектив вимагає пояснень щодо призначення нового виконувача обов’язків ректора
Які ціни на АЗС України сьогодні
67% українців хочуть нового президента після війни: результати опитування КМІС